У Дніпрі можуть заборонити їздити в транспорті невакцинованим

У Дніпрі можуть заборонити їздити в транспорті невакцинованим - фото 1

З 18 жовтня Дніпропетровщина перебуває в «червоній» зоні й у зв'язку з ростом хворих в міському транспорті можуть ввести нові обмеження.

З 18 жовтня Дніпро і область знаходиться в «червоній» зоні, адже кількість хворих на коронавірус продовжує зростати. Так, за добу зафіксували 621 випадок зараження, 127 — одужали, померли — 12. На сьогоднішній день на лікуванні знаходиться 8 208 осіб, з них перебувають на стаціонарі — 1 153, а стаціонарну допомогу в місті надають 7 лікарень: №4, №6 , №9, №16, №21, дитяча лікарня та обласний центр екстреної медичної допомоги. Для лікування хворих на коронавірус виділили 1720 ліжок, а на сьогодні завантаженість — 70%. За добу зробили вакцинацію 9 482 особи. Відзначимо, що в школах Дніпра з 18 по 24 жовтня — канікули, а дитячі садки продовжують працювати в штатному режимі.

Що ж стосується міського транспорту, то він працює в штатному режимі з певними обмеженнями. Так, кількість пасажирів не повинна перевищувати кількість місць для сидіння в салоні. За цим стежитимуть правоохоронці та співробітники департаменту транспорту і транспортної інфраструктури. Але якщо статистика по захворюваності буде зростати й далі — можуть ввести більш жорсткі обмеження. Про це на брифінгу заявив директор департаменту транспорту і транспортної інфраструктури Дніпровського міськради Ігор Маковцев.

«У таких випадках ми розглядаємо можливість зменшити час пільгових перевезень і ввести пропускний режим, тобто, перевозити тих, хто вакцинувався. Але зараз ми цього не робимо», — каже Ігор Маковце.

Раніше ми писали про те, що на Дніпропетровщині відкриють ще п'ять COVID-відділень.

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама