У Дніпрі модернізували школу №104

14 вересня, 17:48
Актуально
Школа № 104 - фото 1
Школа № 104

Навчальний заклад модернізували у рамках програми Президента "Велике будівництво"

У Дніпрі модернізували 60-річну школу №104. Навчальний процес у ній вже розпочато. Тепер всі учні отримають знання у світлих та яскравих кабінетах. Основні ремонтні роботи вже завершені. Наразі проходить облаштування навколишньої території та приміщень дитсадка.

«Затишна та сучасна. Такою стала дніпровська школа №104 після завершення ремонту. Діти та вчителі дуже чекали на оновлення закладу. Навчальний рік розпочали вже в модернізованих класах», сказав Валентин Резніченко.
Школа № 104 - фото 189371

Школа № 104
Дніпровська Обласна Державна Адміністрація

За більш ніж півстолітню історію закладу школу №104 капітально відремонтували вперше. Модернізація – це частина програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

"1-го вересня ми зайшли до оновленої школи. Тепер вона сучасна, гарна та яскрава. Дуже подобається, що кабінети різного кольору. Дітям це цікаво", – сказала вчителька англійської мови Тетяна Єрьоменко.
Школа № 104 - фото 189372

Школа № 104
Дніпровська Обласна Державна Адміністрація

Підрядники оновили навчальні кабінети на обох поверхах, модернізували спортивну та обідню зали. Також будівельники зробили два санвузли – окремі для хлопців та дівчат.

«Змінилось усе – і коридори, і кабінети. Наша класна кімната стала більш просторою та гарною. Стіни у рожевих тонах – це мені подобається, дуже приємний колір. Ми очікували чогось крутого від ремонту, і це справдилося», – поділилася власною думкою учениця 9 класу школи №104 Анастасія Головко.

У школі були замінені усі внутрішні комунікації. У коридорах та на сходах уклали кахлі, а у класах – лінолеум.

Школа № 104 - фото 189373

Школа № 104
Дніпровська Обласна Державна Адміністрація

«Шикарні зміни. Коридори стали світлішими, навчальні кабінети – яскравими. Всі у захваті. І діти, і вчителі під враженням. Такої школи в нашому мікрорайоні немає точно»,– сказала директорка школи №104 Світлана Ярошенко.

Вхід до школи обладнали пандусом з підігрівом. Все для ого аби взимку не намерзав лід.

Нині підрядники завершують наводити лад у дитсадку при школі, та розпочали облаштовувати навколишню територію.

Наразі в школі №104 навчається понад 120 учнів.

Реклама

Читайте також: Легенди футболу зробили Київ "королівським"

 

Реклама