У Дніпрі мітингували біля обласної прокуратури

23 вересня, 11:08
Актуально
Фото: Інформатор - фото 1
Фото: Інформатор

Мітинг біля обласної прокуратури. Зібралися сотні людей. З плакатами вийшли підприємці, екоактивісти, звичайні жителі Дніпра. Кажуть, що мають питання щодо роботи влади. Люди наголошують: виступають проти свавілля та корупції, забруднення річки, вирубування дерев.

«Забруднення річки Дніпра від будівництва КП "Метрополітен" нашого метро. За 3 місяці ми спостерігали скиди забруднених вод з бентонітом. У них немає дозволів на скиди — це офіційні відповіді від офіційних органів», — говорить голова громадського формування "Екологічний патруль" Тетяна Лампіка.
«Хочу підтримати людей за екологію. Річка брудна, цвіте, багато неподобства твориться», — говорить жителька Дніпра Олена Донгяузер.

Також люди вимагають від правоохоронних органів покарати винних у побитті журналістів та підприємців. А ще перевірити законність проведення тендерів у Дніпрі.

«Дуби саджанці по 145 тисяч, про сквер, який побудували на Слобожанському проспекті. Ми зробили моніторинг — там в 3-4 рази завищені ціни на все. І де прокуратура? Чому вона не реагує», — говорить голова громадської організації "Рух за суспільну справедливість" Геннадій Бутенко.
«18 липня 2018 року вони прийшли й зламали всі наші кіоски. Було 54 кіоски. Це все супроводжувалося побиттям. У нас було рішення суду про заборону знесення, ми їм пред'являли», — говорить голова громадської організації "Самозахист підприємців" Віктор Боровинський.

За годину Мітингувальники написали спільну заяву. Її передали слідчим. А далі — активістів запросили до прокуратури, аби обговорити усі вимоги.

РекламаРаніше ми писали про те, що у Дніпрі на будмайданчику завалився кран.

Реклама