У Дніпрі міськрада звернулася до Верховної Ради України

У Дніпрі міськрада звернулася до Верховної Ради України - фото 1

Із проханням скасувати для ФОПів різні виплати та врегулювати тариф надання медичних послуг пацієнтам із COVID-19.

Зокрема міські обранці просять народних депутатів на законодавчому рівні звільнити від обов'язкової сплати єдиного соціального внеску ФОПів-сумісників і ФОПів, які тимчасово не проводять діяльність, скасувати обов'язкову сплату ЄСВ для ФОПів протягом 2020 року, залишивши для них можливість сплачувати його виключно за бажанням (із відповідним зарахуванням у стаж лише у разі сплати внеску), скасувати на законодавчому рівні або компенсувати орендодавцю вартість оренди на період впровадження карантинних заходів.

«Через продовження терміну карантину ФОПи опинились перед фактом свого банкрутства. Підприємцям необхідно сплачувати орендну плату, єдиний соціальний внесок та інші податки за період, коли вони фактично не працювали. Збільшення витрат призведе до закриття ФОПів. Значне скорочення надходжень очікує місцеві бюджети та Пенсійний фонд України, збільшиться рівень безробіття, трудової міграції населення», —йдеться у зверненні.


Окрім того, депутати Дніпра пропонують продовжити на 2021 рік право органів місцевого самоврядування вносити зміни до встановлення місцевих податків і зборів (щодо зменшення їхніх ставок без проходження регуляторних процедур), а також запровадження на законодавчому рівні кредитних канікул для ФОПів І та ІІ групи. Водночас у документі зазначається і про врегулювання тарифу надання медичних послуг пацієнтам із COVID-19. На думку міської влади, через відсутність калькуляції від Національної служби здоров'я України виникає незрозумілість його формування, а відтак — відсутній чіткий розподіл на види видатків, що безпосередньо впливає на надання безкоштовної допомоги пацієнтам.

У Дніпрі міськрада звернулася до Верховної Ради України - фото 115266

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що в Україні за місяць другого етапу медреформи "вторинка" отримала 4,5 мільярди гривень. Про це повідомила Національна служба здоров'я.

Також у Дніпрі розповіли, як ФОПам отримати допомогу на дітей. Вона призначається фізичним особам-підприємцям (I і II груп оподаткування) на дітей до 10 років на період карантину та протягом 30 днів після його скасування.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама

Реклама