У Дніпрі міський бюджет додатково поповнився на майже 4 мільйони гривень

У Дніпрі міський бюджет додатково поповнився на майже 4 мільйони гривень - фото 1

Це стало можливим завдяки робочій групі з питаннь збільшення надходжень до муніципального кошторису при міськраді, а також — комісії з питань надходжень від податку на доходи фізичних осіб і легалізації трудових відносин.

Управління доходів департаменту економіки, фінансів та міського бюджету Дніпровської міської ради встановило перелік підприємств, які порівняно з аналогічним періодом минулого року значно зменшили надходження з податку на доходи фізичних осіб. Цей список було передано інспекції з питань праці та зайнятості населення ДМР, Головному управлінню Державної податкової служби у Дніпропетровській області та Дніпропетровському управлінню Офісу великих платників податків ДПС України.

"Лише за результатом розгляду надісланих до підприємств листів за період з серпня по грудень 2019 року до бюджету міста додатково надійшло 3,9 мільйони гривень", – зазначив начальник управління доходів департаменту економіки, фінансів та міського бюджету ДМР та голова робочої групи з питання збільшення надходжень до бюджету міста Олександр Козік.


Також на адресу власників та орендарів розташованих у місті земельних ділянок, які не сплачують податок на доходи фізичних осіб до муніципального кошторису, управління доходів департаменту економіки, фінансів та міського бюджету ДМР направило листи щодо наявності підстав стосовно повноти сплати ПДФО у бюджет міста.
Відпрацювання резервів дохідної частини муніципального бюджету триває.

Нагадаємо, раніше ми намагалися розібратись в запитанні — "куди найвигідніше вкладати гроші в 2020 році?".

 

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини прямо до свого месенджеру? Підписуйтеся на наш канал в Telegram.

Реклама