У Дніпрі міські промислові підприємства займуться екомодернізацією

26 січня, 17:30
У Дніпрі міські промислові підприємства займуться екомодернізацією - фото 1

Мета — очистити повітря, ґрунт і воду від промислових відходів.

Приділити більше уваги екосистемі — до цього міські владці закликають підприємства Дніпра. Вже навіть презентували програму з порятунку довкілля. До неї мають долучитися найбільші заводи міста. Розрахований проєкт на п'ять років. Мета — очистити повітря, ґрунт і воду від промислових відходів. Планується збудувати очисні станції і нові пости спостереження. Кожне підприємство проводить модернізацію власним коштом. Остаточно затвердити програму депутати мають вже найближчої сесії.

«У планах на майбутнє, згідно з програмою, ми плануємо наступного року виконати заміну рукавних фільтрів і газовлювлюючих установок. Вартість робіт із заміни фільтрів становить 3 млн грн», — повідомляє Євген Михеєнков, заступник директора з промислової безпеки трубного заводу.
«Міська влада, починаючи з 2020 року, має право і зобов'язана моніторити й інформувати людей про стан екології в тому середовищі, де ми живемо. Раніше ми це не мали права робити. Це була прерогатива обладміністрації», — ділиться Олег Семенко, директор міського департаменту екологічної політики.
Поділитися: