У Дніпрі міське управління освіти заявило, що виборчі дільниці цілком безпечні

У Дніпрі міське управління освіти заявило, що виборчі дільниці цілком безпечні - фото 1

Як сказала начальниця управління освіти департаменту гуманітарної політики міськради Оксана Салогуб, усі 425 дільниць були підготовлені з урахуванням санітарно-епідемічних норм, які були підсилені до другого туру.

За словами Оксани Салогуб, це, насамперед, стосується освітніх закладів, на території котрих сьогодні здійснюється процес волевиявлення дніпрян.

«Освітні установи змогли якісно підготуватися до першого туру голосування. Результатом їхніх зусиль стала відсутність спалаху захворюваності після 25 жовтня. Для другого туру ми посилили вжиті протиепідемічні заходи», — підкреслила чиновниця.


РекламаЗокрема, на вході до дільниць виборців поділено на різні потоки. Всі мають дотримуватися соціальної дистанції, для чого на підлозі міститься спеціальне маркування. Використовуються пірометри. У приміщенні одночасно мають перебувати не більше трьох виборців на один стіл видачі бюлетенів. Є одноразові маски і антисептики.

«Кожні дві години ми дезінфікуємо поверхні. Згідно із затвердженими нормами, на діьницях використовуються меблі, виготовлені з матеріалів, які можна обробити. Кожні чотири години проводиться вологе прибирання і провітрювання приміщень. Жодного ризику. Сьогодні виборчі дільниці у школах — це, мабуть, найбезпечніші місця з точки зору епідеміологічних вимог у всьому місті. Тому закликаю дніпрян приходити на голосування. Процес триває всього кілька хвилин, бо черг немає», — наголосила начальниця управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Оксана Салогуб.


Дніпровські виборчі дільниці працюватимуть до 20:00.

У Дніпрі міське управління освіти заявило, що виборчі дільниці цілком безпечні - фото 144023

Нагадаємо, раніше ми розповідали як у Дніпрі проходить другий тур виборів.


Також у Дніпрі медики закликають містян іти на вибори. За словами лікарів, виборчі дільниці Дніпра повністю відповідають усім протиепідемічним вимогам, а прогулянка до місця голосування на свіжому повітрі зможе позитивно повпливати на імунітет.

Реклама