У Дніпрі міська виборча комісія прийняла бюлетені з усіх 425 виборчих дільниць

У Дніпрі міська виборча комісія прийняла бюлетені з усіх 425 виборчих дільниць - фото 1

Це лише голоси за депутатів районних та обласних рад.

Проте деякі бланки довелось перераховувати через допущені помилки. Наразі складають за ними нові протоколи. На це у них є доба — до 3 листопада включно.

«Після повторного підрахунку голосів, а це відбудеться або сьогодні до кінця дня, або завтра до обіду, ми передамо протоколи ці пакетами зі списками виборців до обласної виборчої комісії. Перше місце має партія «Пропозиція». Друге — Опозиційна платформа «За життя»», - повідомляє член міської виборчої комісії Андрій Гусак.

З усіх міст, сел та селищ, результати потрапляють до обласної ТВК. Там і підбивають вирішальні підсумки щодо обласних чиновників. Зараз отримали 50 протоколів з 86. Мають попередні результати — це партії які набрали понад 5% голосів. Поки лідирує «Слуга народу», далі — «Опозиційна платформа За життя», і «Пропозиція». Не долають прохідний відсоток «Партія Шарія», «За майбутнє», «Наш край» та «Свобода».

«3 листопада останній термін прийому протоколів ТВК. До 7 листопада Дніпропетровська обласна виборча комісія повинна встановити результати виборів депутатів обласної ради», - розповідає Сергій Жарко, голова обласної територіальної виборчої комісії.

Реклама