У Дніпрі місцевого жителя засудили за серію злочинів

У Дніпрі місцевого жителя засудили за серію злочинів - фото 1

Серед них крадіжка, незаконне придбання та зберігання наркотиків, самовільне зайняття земельної ділянки та порушення правил адміністративного нагляду.

Усе почалося з 2019 року, коли обвинувачений здійснив близько 24 крадіжок (на загальну суму в понад 60 тисяч гривень). Шляхом підбору ключів зловмисник проникав до квартир жителів Дніпра, звідки виносив гроші, побутову техніку, комп’ютери, ноутбуки, золоті прикраси та інші цінності. Крім того, обвинувачений неодноразово скоював крадіжки з полиць магазинів, але не завжди доводив злочини до кінця (бо викривався співробітниками охорони). Продовжуючи свою діяльність, 40-річний чоловік без будь-яких правовстановлюючих документів самовільно зайняв земельну ділянку, що знаходиться в охоронній зоні поблизу підземного газопроводу у Центральному районі Дніпра та незаконно встановив там кіоск.

А закінчилася його нетривала "кар’єра" на наркотиках. За скоєння адміністративного правопорушення чоловіка зупинили співробітники поліції та під час особистого огляду знайшли у нього медичний шприц з 2 г опію ацетильованого. Правоохоронці почали кримінальне провадження за ч. 2 та 3 ст. 185, ч. 2 ст. 15 і ч. 2 ст. 185, ч. 2 ст. 309, ч. 2 ст.197-1 та ст. 395. Розслідували його, склали та передали до Дніпропетровської місцевої прокуратури №2 обвинувальний акт. Офіцери правосуддя затвердили документ та пішли з ним до Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська, де також підтримували обвинувачення. За сукупністю злочинів (у вересні минулого року обвинуваченому був винесений вирок ще й по ч. 1 ст. 263 КК України) суд призначив йому покарання у вигляді 3 років та 4 місяців позбавлення волі.

Нагадаємо, раніше у Нікополі затримали серійного крадія. Злочинець встиг вирвати з рук пенсіонера барсетку з телефоном і грошима, викрасти телефон і банківську карту у 35-річної жінки, а також — вкрасти мобільний у 30-річного чоловіка.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини прямо до свого месенджеру? Підписуйтеся на наш канал в Telegram.

Реклама