У Дніпрі мешканці житломасиву Тополя-2 скаржаться на аварійні дерева

16 квітня, 16:10
У Дніпрі мешканці житломасиву Тополя-2 скаржаться на аварійні дерева - фото 1

Щоб провести обрізку дерев, жителі мають написати заяву.

Марина Анатоліївна показує похилене дерево біля дороги, що навпроти її будинку. Через нього, каже жінка, переймаєтьс, бо чи не щодня проходить повз і бачить таку картину:

«Коли гілки лежать на дротах, і проїжджає тролейбус — дроти іскряться. Якщо заплутається обладнання самого тролейбуса в цих гілках, як піде далі тролейбус — одному Богу відомо», — нарікає мешканка ж/м Тополя-2 Марина Курочка.

Те, що ці дерева небезпечні, переконалася Раїса Михайлівна. Торік її ледь не придавило гілкою.

«Я йшла з магазину. Переді мною впала гілка. Був найсильніший страх, я намагалася більше тижня тут не ходити», — говорить місцева жителька Раїса Ефремова.

Обходять цю зелену зону й інші жителі. Бо розповідають, що падають тут не лише гілки. Коли дме сильний вітер — старі дерева вириває з корінням. Щоб аварійні рослини зрубали , люди зверталися до мерії, але реакції не дочекалися.

«Це нагальне питання нікому не потрібне. Було озвучено це не перший рік. Уже років зо три-чотири. Я особисто теж звертався», — розповідає мешканець ж/м Тополя-3 Олександр Сколков.

Те, що жителі зверталися з цим питанням, підтверджують й у "Міськзеленбуді". От тільки кажуть, що було це чотири роки тому. А щоб обрізку дерев провели ще раз, жителі мають написати нову заяву.

«Написати в департамент комунального господарства, щоб направили комісію туди. Комісія вийде — обстежує», — пояснює головний інженер КП "Міськзеленбуд" Іван Білоус.

А вже після перевірки, додає чиновник, комунальники зріжуть гілля, яке чіпляється за дроти. А аварійні дерева — зрубають.

Жителі скаржаться на аварійні дерева - фото 166459

Жителі скаржаться на аварійні дерева
Фото: 34 телеканал

Жителі мають написати заяву - фото 166460

Жителі мають написати заяву
Фото: 34 телеканал

Аварійні дерева обіцяють обстежити - фото 166461

Аварійні дерева обіцяють обстежити
Фото: 34 телеканал

Поділитися: