У Дніпрі мешканці Ігрені скаржаться на міст на вулиці Роз’їзній

30 жовтня, 19:47
У Дніпрі мешканці Ігрені скаржаться на міст на вулиці Роз’їзній - фото 1

Кажуть: при загрозі обвалу там щодня їздять машини і ходять пішоходи.

Ольга, яка живе на Ігрені, каже: переправу на вулиці Роз’їзній не ремонтували понад 10 років. За цей час опори підмило водою, а плити, якими ходять люди, почали прогинатися. З кожною зливою урвища біля опор глибшають. Жителі кажуть, бояться, аби міст не впав і не пробив газову трубу.

«Це траса на Синельникове - єдиний виїзд з міста. Як ви могли бачити - постійний потік вантажівок, дуже важкий. Під час руху вантажівок по мосту міст також трошечки рухається», — розповідає жителька Марія Олійникова.


З цією проблемою місцеві зверталися і до міських чиновників, і до обласних.

«Зверталися до міськради. Ми отримали відповідь, що у нас на наступний рік заплановано вирішення питання проектної документації», - розповідає жителька Дніпра Ольга Гриценко.


Жителям навіть показали проєкт майбутньої реконструкції. Та далі справа не пішла, розповідає Ольга. Ані ремонтників, ані проєктувальників на мосту не бачили. За цей час там з’явилися лише діри.

«По цьому мосту дуже страшно пересуватися. У темний час доби я взагалі не знаю, може хтось себе покалічити», - ділиться житель Дніпра Роман Манченко.


На наш запит у міськраді відповіли: цього року на ремонт мосту сподіватися не варто через обмежене фінансування.

«При складанні бюджетного запиту на 2021 рік департаментом благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради надано пропозиції щодо включення необхідних коштів для коригування проєктно-кошторисної документації по зазначеному об’єкту», - заявив заступник директора департаменту благоустрою та інфраструктури Олексій Самілик.


За оцінкою комунальників, ремонт мосту обійдеться щонайменше у 100 тисяч гривень. Точну суму визначить експертна комісія, після затвердження проєкту.

Поділитися: