У Дніпрі мерія закликає водіїв дотримуватись правил паркування

16 березня, 11:49
У Дніпрі мерія закликає водіїв дотримуватись правил паркування - фото 1

Відповідну тезу висловив директор КП “Міськавтопарк” Дмитро Омельченко під час прямої телефонної лінії 11 березня.

Також він повідомив, що у Дніпрі продовжують обладнувати денні паркувальні майданчики. Нині на балансі комунального підприємства "Міськавтопарк" 6 тисяч паркомісць, із них близько двох із половиною тисяч є платними. Ці майданчики мають усе необхідне: паркомати, відповідні знаки та дорожню розмітку. За його словами, головне завдання у нинішньому році — дообладнати решту паркувальних місць.

«Відтоді, як у Дніпрі запрацювала інспекція з питань контролю за паркуванням, кількість водіїв, які порушують відповідні правила, зменшилася. Дійсно поменшало фактів паркування машин на пішохідних переходах або на зупинках громадського транспорту. Водії знають, що працює інспекція», — наголосив чиновник.


Дмитро Омельченко також додав, що нещодавно для "прибирання" великих машин місто придбало спеціальний евакуатор підвищеного навантаження. В планах — купити ще один такий.
А загалом у місті працюють 9 евакуаторів.

У Дніпрі мерія закликає водіїв дотримуватись правил паркування - фото 105501

Зі свого боку начальник інспекції з питань контролю за паркуванням Володимир Бацун розповів: за січень-лютий нинішнього року інспектори виписали 27 тисяч штрафів за неправильне паркування машин та не сплату парковки. До міського бюджету за такі порушення вже надійшло понад 3 мільйони гривень. Окрім того, за вказаний період було евакуйовано близько 200 автомобілів.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що за сім з половиною місяців минулого року на міський штрафмайданчик евакуювали понад 2 тисячі машин. Потрапляли туди автомобілі за порушення правил парковки.

Також у Дніпрі на Троїцькій зламали паркомат. Інцидент стався у ніч з 26 на 27 січня.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Джерело: Дніпровська міська рада
Поділитися: