У Дніпрі медики закликають містян іти на вибори

У Дніпрі медики закликають містян іти на вибори - фото 1

За словами лікарів, виборчі дільниці Дніпра повністю відповідають усім протиепідемічним вимогам, а прогулянка до місця голосування на свіжому повітрі зможе позитивно повпливати на імунітет.

Реклама

Як зазначила під час брифінгу медична директорка КНП "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги № 6" Дніпровської міської ради Олена Землянська, статистика захворювань після першого туру не продемонструвала сплеску випадків зараження. Це свідчить про те, що, з точки зору санітарно-епідемічних норм, підготовка до виборів була виконана на високому рівні.

«Прогулянка свіжим повітрям стимулює до більш ефективної роботи дихальну і серцево-судинну системи. Відповідно, участь у виборах корисна не лише з точки зору виконання громадянського обов'язку, а й з точки зору зміцнення власного здоров'я», — підкреслила Олена Землянська.


У Дніпрі медики закликають містян іти на вибори - фото 144005

Усі 425 виборчих дільниць Дніпра працюватимуть до 20:00.

Нагадаємо, раніше у Дніпрі виборчиня на дільниці фотографувала бюллетень. Порушення було виявлене спостерігачем від ГО «Громадянська мережа "ОПОРА"» на дільниці № 121106 у школі № 19.

Також у Дніпрі на дільниці затримали за фотографування бюлетеня майже голого чоловіка. Про це написав на своїй сторінці у Facebook депутат міськради Северин Маринчук.

Реклама