У Дніпрі мати побила 3-річну дочку — дитину в реанімації рятують лікарі

У Дніпрі мати побила 3-річну дочку — дитину в реанімації рятують лікарі - фото 1

Четвертий день у комі, струс мозку і параліч ніг. У Дніпрі медики рятують трирічну дівчинку. Її до втрати свідомості била власна матір. Хоча поліція цю інформацію не підтверджує. Тож хто побив? Та які прогнози медиків?

Переламані ключиці та синці на всьому тілі. Трирічну Христину до лікарні привезли вже без тями. Медики терміново направили її до операційної зали.

«Зроблено трепанацію черепа і видалено сидеральну гематому. На жаль, зараз динаміка не дуже позитивна. Тому що відмічається вторинний набряк мозку. Дитина в комі», — говорить завідувач нейрохірургічного відділення обласної дитячої лікарні Володимир Агафонов.

"Швидку" викликала мати дівчинки — 26-річна Світлана. Вони мешкали вдвох у селі Шульгівка. А от будинок батька знаходиться за кілька дворів. І там теж ані душі. Про те, що тут зростала дитина, нагадує лише лялька на підвіконні. Сусіди розповідають:ходять чутки, що дівчинку била мати. Утім знайомі в це не вірять.

Сама ж мати спершу начебто зізналася, що покалічила доньку. Але потім змінила свідчення: мовляв, Христину викрав і побив біологічний батько. Та у поліції навіть попередніх висновків не озвучують.

«У межах провадження ми допитали мати та біологічного батька, який не проживає разом з дитиною. Тривають слідчі дії. Мати 1995 року народження раніше не притягалася до кримінальної відповідальності, батько — теж», — говорить речниця Нацполіції в області Ганна Старчевська.

Жодного з батьків не затримували. Утім, за словами медиків, ті до лікарні більше не приходили. Винному в побитті дитини загрожує 8 років в’язниці. І поки в поліції з’ясовують обставини, фахівці кажуть: шансів на повноцінне життя у Христини майже немає.

«Дуже велика ймовірність того, що дівчинка буде інвалідом», — говорить завідувач нейрохірургічного відділення обласної дитячої лікарні Володимир Агафонов.

Реклама

Реклама