У Дніпрі майже тиждень розшукують 23-річного Богдана Сегляника

У Дніпрі майже тиждень розшукують 23-річного Богдана Сегляника - фото 1

У місті вже п’ять днів ведуться пошуки 23-річного хлопця. Відомо, що він мав їхати до Харкова з автовокзалу у Дніпрі.

18 січня у Дніпрі безвісти зник Богдан Сегляник. До сьогодні його місцеперебування невідоме. Про це повідомили волонтери із ПРЗ “Мілена”.

Богдан Сегляник - фото 208745

Богдан Сегляник
Фото: ПРЗ "Мілена"

Юнак збирався їхати до Харкова о 12:35. Востаннє його бачили на дніпровському автовокзалі близько 11:52.

Проживає Богдан Сегляник у Соборному районі Дніпра.

Розшукують хлопця за такими прикметами: зріст близько 182 см, худорлява статура і темне волосся.

Особливі прикмети: має татуювання у вигляді літака на внутрішній частині лівої руки і два трикутники на ключицях.

Коли молодика востаннє бачили, він був одягнений у темно-синю подовжену куртку, на ногах були чорні черевики. З собою віз ноутбук у сірій сумці.

«Якщо ви володієте будь-якою інформацією про зниклого хлопця, повідомте за номером (068) 777-0-112 або на лінію "102"», — йдеться у повідомленні волонтерів.

Нагадаємо, раніше ми писали, що на Запоріжжі знайшли вбитим 11-річного хлопчика. На Запоріжжі знайшли тіло зниклого 11-річного Максима Самофалова. Він був учнем школи-інтернату та перебував у розшуку як зниклий без вісти з серпня минулого року. Хлопчик мешкав з бабусею за адресою смт Якимівка на вулиці Зеленій.

Також ми повідомляли, що у Дніпрі знайшли зниклу 20 років тому жінку. За словами жінки, вона приїхала до міста до чоловіка та вирішила у нього залишитися. Через якийсь час він помер, а його родичі вигнали її з помешкання і їй довелося жити на вулиці.

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.

Реклама