У Дніпрі люди вийшли на мітинг під стіни міської ради

У Дніпрі люди вийшли на мітинг під стіни міської ради - фото 1

Містяни вимагають ліквідувати "Муніципальну варту" після випадку, коли в центрі міста — на розі проспекту Пушкіна і вул. Юрія Савченка — побили журналістів.

Зараз у Дніпрі під стінами міської ради проходить мітинг. Люди вимагають ліквідувати "Муніципальну варту" після інциденту з побиттям журналістів під час виконання їхніх робочих обов'язків.

Реклама

Деякі з депутатів публічно вибачилися за поведінку співробітників і висловили свій сумнів щодо "Муніципальної варти" в Україні загалом.

Нагадаємо, 2 липня у Дніпрі на місце демонтажу рекламних конструкцій приїхали співробітники місцевих телеканалів, щоб висвітлити дії комунальників. Також того вечора на місці були присутні і бійці КП "Муніципальна варта". Вони почали перешкоджати журналістам у виконанні робочих обов'язків.

Оновлення. Під час 9-ї сесії Дніпровської міської ради депутат від партії «Громадська сила» Загід Краснов підняв питання про внесення до порядку денного питання про ліквідацію «муніципальної варти». Мер Дніпра Борис Філатов відповів, що порядок денний вже затвердили.

«Якщо у вас є пропозиція внести до порядку денного будь-яке питання, також стосується ліквідації муніципальної варти, це треба було зробити 2 хвилини назад», — прокоментував він.

Реклама