У Дніпрі ліквідовують стихійні звалища

У Дніпрі ліквідовують стихійні звалища - фото 1

У Дніпрі комунальні служби ліквідовують стихійні звалища. Відновили роботу вже як два тижні. Працюють за зверненнями містян та адміністрації районів.

У мерії зазначають: мешканцям приватного сектора слід укласти договори на вивезення твердих відходів з перевізником, аби не накопичувати сміття. До того ж, додають, у планах на цей рік прибрати близько 80 стихійних звалищ.

«Цього року ми плануємо, поки що на даний час, поки немає додаткових коштів, понад 9 тис. тонн вивезти на полігон Правобережної міської ради. Незважаючи на воєнний стан, у нас в місті продовжується робота щодо прибирання стихійних звалищ , щодо приведення територій до належного стану», — говорить начальниця відділу міського департаменту екологічної політики Тетяна Левачова.
«Якщо буде зафіксовано правопорушника, відповідно до правил благоустрою нашого міста, буде складено протокол і стягнено штраф у розмірі 1 700грн», — сказала головна спеціалістка міського департаменту екологічної політики Наталія Бовкун.

Раніше ми писали про те, що на Дніпропетровщині вшанували пам'ять жертв політичних репресій.

Реклама

Валерія Заярна
Валерія Заярна Кореспондентка. Загалом у журналістиці працюю близько двох років. Улюблені теми: спорт і кримінал ?‍♀️?, але часом волію і щось лайтовіше. Наприклад, тема мистецтва: концерти, картинні галереї.

Реклама