У Дніпрі лікарів області привітали із прийдешнім професійним святом

18.06.2020, 17:09
У Дніпрі лікарів області привітали із прийдешнім професійним святом - фото 1

Почесне звання заслуженого лікаря, підписане Президентом України, отримала співробітниця Обласного фізкультурного диспансеру Елизавета Охріменко.

Наручні годинники, відзнаки та почесні грамоти від голови Дніпропетровської обласної ради вручили близько 20 медичним фахівцям. Серед них директор Обласної офтальмологічної лікарні Світлана Устименко, директор Криворізького перинатального центру Наталія Саприкіна, завідувачка кафедри анестезіології Дніпропетровської медичної академії Олена Клигуненко, завідувач травматологічним відділенням Спеціалізованої багатопрофільної лікарні Олександр Сабсай, та інші.

«2020 рік для усього світу став неабияким викликом. Ми зустріли його в умовах глобальної пандемії. І саме медики стояли на передовій цієї війни. Обласна рада увесь цей час ставила на перше місце серед пріоритетів — допомогу нашим медикам, забезпечення їх усім необхідним. Саме завдяки вам наслідки першої хвилі коронавірусу були мінімальними для області», — сказав керівник апарату Дніпропетровської обласної ради Артем Марченко.


Медиків Дніпропетровщини також привітав голова ОДА Олександр Бондаренко та керівник департаменту охорони здоров‘я Валерій Сердюк.
Наразі в області працює більше 10 тисяч лікарів, 19 тисяч молодших спеціалістів та десять тисяч молодших медичних сестер.

Нагадуємо, раніше 68 ОТГ Дніпропетровщини отримали "скриньки здоров'я" від ЄС. В них упаковані засоби індивідуального захисту для медиків і предмети першої необхідності.

Також у Дитячій лікарні ім. Руднєва відкрили відділення хірургічної допомоги. Зараз це перше і єдине подібне відділення в області. Адже тут є можливість надавати комплексну допомогу в разі об'єднаних патологій.

А ще в області роблять безкоштовні операції з відновленню рогівки. На них у 2020 році з обласного бюджету виділили 11,2 мільйонів гривень.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.