У Дніпрі лікарі закликають проводити час на свіжому повітрі

У Дніпрі лікарі закликають проводити час на свіжому повітрі - фото 1

На думку медиків, прогулянки на свіжому повітрі зміцнюють імунітет та знижують ризики багатьох захворювань.

Як розповіла лікарка-інтерн Центру первинної медико-санітарної допомоги № 1 Тетяна Макаренко, більше часу проводити на свіжому повітрі потрібно для профілактики ГРВІ, адже під час прогулянок кров збагачується киснем. При цьому довгі прогулянки зміцнюють імунітет.
Але під час прогулянки потрібно дотримуватися соціальної дистанції, не забувати про засоби індивідуального захисту та тепло вдягатися, щоб не перемерзати.

«Прогулянки на свіжому повітрі зміцнюють серцево-судинну систему, зменшують ризик захворювання на інфаркт міокарда та атеросклероз судин. Також для профілактики ГРВІ ваше харчування повинне бути збалансованим, обговоріть зі своїм сімейним лікарем, чи потрібно вам вживати вітаміни для підтримки організму в осінньо-зимовий період», — сказала Тетяна Макаренко.

Нагадаємо, раніше в Україні виділили 86 мільйонів гривень на поліпшення матеріально-технічного стану лікарень. Гроші підуть на придбання трубок для рентгенівських апаратів, а також на джерела іонізуючого випромінювання для апаратів променевої терапії.

Також у Дніпровському центрі первинної допомоги № 9 завершили капітальну реконструкцію. Будівельники оновили ганок, хол, реєстратуру та кабінети.

Реклама