У Дніпрі лікарі закликають до фізичної активності на свіжому повітрі

У Дніпрі лікарі закликають до фізичної активності на свіжому повітрі - фото 1

Медики кажуть, що фізична активність на свіжому повітрі знижує ризик багатьох захворювань серця.

За словами кардіологині Людмили Васильєвої, фізична активність на свіжому повітрі знижує ризик ішемічної хвороби серця, гіпертонічної хвороби, аритмії та гострого інфаркту міокарда.

«Профілактика цих захворювань — це здоровий спосіб життя. З одного боку, найпростіше, але водночас і найскладніше. Потрібно змінювати погані звички на корисні, боротися з гіподинамією, із зайвою вагою, контролювати артеріальний тиск, рівень холестерину та глюкози у крові. Фізичні навантаження мають бути індивідуальними. Є ті, які дозволені усім пацієнтам, незалежно від діагнозу та віку, а є спеціальні тренування. Не має протипоказань ходьба та прогулянки на свіжому повітрі. Бажано, аби прогулянки тривали щонайменше 60 хвилин, проте лікарі схвалюють і 10–20 хвилинні прогулянки. Виходити на прогулянку можна за будь-якої погоди, але потрібно відповідно вдягатися. У холодну пору року це ще й додатково загартовує організм», — розповіла Людмила Васильєва.

 

Нагадаємо, раніше в Україні виділили 86 мільйонів гривень на поліпшення матеріально-технічного стану лікарень. Гроші підуть на придбання трубок для рентгенівських апаратів, а також на джерела іонізуючого випромінювання для апаратів променевої терапії.

Також у Дніпровському центрі первинної допомоги № 9 завершили капітальну реконструкцію. Будівельники оновили ґанок, хол, реєстратуру та кабінети.

Реклама