У Дніпрі коронавірус підтвердили у п'ятому ВНЗ

У Дніпрі коронавірус підтвердили у п'ятому ВНЗ - фото 1

Хворі нині на самоізоляції.

Більшість лікується вдома або в гуртожитках. А усі контактні особи навчаються дистанційно. Закривати усі вищі навчальні заклади повністю поки не планують.

У ДНУ імені Олеся Гончара SARS-CoV-2/COVID-19 підтвердили у 16 студентів і 6 співробітників університету. З понеділка ВНЗ частково переходять на онлайн-заняття.

“Лабораторні роботи, які мають бути відпрацьовані на техніці на обладнанні - вони будуть виконуватися за спеціальним графіком. Те, що може бути без втрат якості освіти, може бути виконане дистанційно — це лекції. Вони будуть дійсно дистанційно”, — сказав в. о. ректора ДНУ ім. Олеся Гончара Олег Дробахін.


У НТУ “Дніпровська політехніка” ситуація з захворюваністю не змінилась. Вона викладена у нашому попередньому матеріалі (наявна тільки російська версія тексту).
В Університеті митної справи та фінансів коронавірусом заразились 5 студентів. Нині вони лікуються, а контактні особи перебувають на самоізоляції.

«Наразі на дистанційному навчанні та самоізоляції перебуває 233 особи. Це 10 груп, 4 потоки на 3 факультетах. З 5 жовтня Дніпро переходить у “помаранчеву” зону. В зв'язку з цим ми переходимо на змішану форму навчання», - розповів ректор Університету митної справи та фінансів Дмитро Бочаров.


Окремої статистики, скільки студентів та викладачів підхопили коронавірус, у Дніпрі немає. Натомість у міському департаменті охорони здоров'я кажуть, кількість хворих зростає, тож варто подбати про безпеку.

“Не потрібно входити у положення подвійних стандартів. Школи закриваємо, класи закриваємо, а ВНЗ і гуртожитки не закриваємо. Це одна з причин того, що у нас зростає захворюваність у місті”, - заявив директор департаменту охорони здоров’я Дніпровської міської ради Андрій Бабський.

Реклама