У Дніпрі комунальники дезінфікують під'їзди багатоквартирних будинків

24 березня, 14:54
У Дніпрі комунальники дезінфікують під'їзди багатоквартирних будинків - фото 1

Ліфти, перила і перші поверхи обробляють хлорвмісним розчином

В межах боротьби з коронавірусною інфекцією в Дніпрі почали дезінфікувати під'їзди багатоквартирних будинків. Про це повідомили в пресслужбі Дніпровської міськради.

Дезінфекцією займаються департамент благоустрою та інфраструктури, а також департамент житлового господарства. Обробляють під'їзди хлорвмісним розчином. Перш за все: перші поверхи, перила і ліфти. У мерії кажуть: розчин абсолютно безпечний для людей.

«Сьогодні робота розпочата на житлових масивах Червоний Камінь, Покровський, Тополя. Плануємо регулярно проводити таку обробку. Не довіряйте чуткам: ніхто не заходить до квартир дніпрян, щоб провести обробку. Комунальники дезінфікують лише під'їзди. Якщо хтось намагається потрапити до вашого будинку під таким приводом, можете викликати правоохоронців», — підкреслив заступник мера міста Михайло Лисенко.


Нагадаємо, раніше ми писали, що в Дніпрі вулиці обробляють дезинфікуючим розчином. В його основі: порошок СФ-2У і вода.

Максим Журавель

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: