У Дніпрі капітально ремонтують світлофори

У Дніпрі капітально ремонтують світлофори - фото 1

А також встановлюють нові.

На перехресті Запорізького шосе та вулиці Шинної замінюють світлофорний об’єкт, який експлуатували понад 15 років. А на нерегульованому переході Набережної Перемоги і бульвару Слави — будують із нуля.

«На Запорізькому шосе були ще лампові світлофори, розпізнати сигнал яких було неможливо, особливо у сонячну погоду. Наразі вже виконано роботи з благоустрою пішохідного переходу, тротуарних зон, знижено бордюр, укладено тактильну плитку та облаштовано острівець безпеки. Також для освітлення пішохідного переходу вночі тут встановлять LED-світильники», — розповів виконувач обов’язків директора комунального підприємства "Дніпродорсервіс" Дмитро Герасимов.


Світлофорний об’єкт на нерегульованому переході Набережної Перемоги і бульвару Слави складатиметься з 10 світлодіодних світлофорів із таймерами для пішоходів і десяти — для транспорту. Там уже встановлені оцинковані опори, облаштовуються острівець безпеки, пішохідний перехід і тротуар. Будуть також тактильна плитка і пандуси. Для каналізування транспортних потоків встановлять напрямний острівець.
Загалом цьогоріч у Дніпрі капітально відремонтують близько 80 світлофорів, а також зроблять із нуля ще три десятки.

 

Нагадаємо, раніше у Одинківці відновили освітлення. На стовпах вулиці Новобогородицької замінили понад два кілометри кабелю і встановили 60 сучасних ліхтарів.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама

Реклама