У Дніпрі інспекція з питань благоустрою нагадала бізнесу про прибирання снігу

У Дніпрі інспекція з питань благоустрою нагадала бізнесу про прибирання снігу - фото 1

Перевірки щодо своєчасного прибирання підприємцями прилеглої до їхніх об’єктів території від снігу та криги проводяться щодня у різних районах міста.Сьогодні, 15 лютого, інспектори перевірили прилеглу територію комерційних закладів на червоній лінії Слобожанського проспекту. Тут більшість виконує правила благоустрою.
Як розповідає власниця весільного салону Ольга Марченко, головне — це прибирати своєчасно, у перші години опадів:

— Прибираю я сама. Якщо снігу багато, допомагають син і чоловік. Наш салон працює майже 20 років, увесь цей час стежимо за прилеглою територією, жодного разу не отримували попереджень або штрафів. Нам приємно, що з нас інші підприємці можуть брати у цьому приклад.


В аптеці поруч із весільним салоном не були повністю розчищені і оброблені протиожеледними засобами сходи. Інспекція виписала попередження, яке має виконатися протягом кількох годин.

Від початку року у Дніпрі було складено 55 адміністративних протоколів за неналежний стан прилеглої території, 5 протоколів за скидання снігу з пішохідної частини на проїжджу, а також видано 467 приписів щодо незначних порушень правил прибирання.

Нагадаємо, раніше у Дніпрі провели бал для людей з інвалідністю. Гостями цьогорічного балу стали близько ста осіб.