У Дніпрі іноземець "замінував" чотири будівлі

У Дніпрі іноземець "замінував" чотири будівлі - фото 1

З чотирьох будівель, які "замінували", дві виявилися кафе. У зв'язку з цим, співробітники спецслужб намагалися евакуювати людей, але вони відмовлялися.

У Дніпрі 14 вересня громадянин Йорданії повідомив у поліцію про те, що він замінував будівлі, що знаходяться за такими адресами: вулиця Володимира Вернадського, 13, вулиця Гоголя, 1, проспект Дмитра Яворницького, 26 і проспект Дмитра Яворницького, 20. Про це повідомляє "Дніпро оперативний".

Чоловік сказав, що будівлі вибухнуть через дві години. Вимог ніяких не озвучував.

Коли спецслужби прибули на виклик, інформація не підтвердилася. На місці працювали поліцейські, газівники, рятувальники і вибухотехніки. Вони перевірили об'єкти на наявність підозрілих і вибухонебезпечних предметів за допомогою службової собаки. Територію огородили.

Співробітники спецслужб намагалися евакуювати людей, але далеко не всі погоджувалися — багато хто не відкривали двері і відмовлялися від евакуації. Біля зазначених будівель підозрілих осіб також не виявили. Громадянина Йорданії знайти не вдалося — він перестав відповідати на дзвінки і вимкнув телефон.

Реклама

Раніше ми писали про те, що минулого тижня в Дніпрі поліцейські виявили 128 п'яних водіїв.

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама