У Дніпрі городяни вимагають знизити вартість проїзду в міських маршрутках

16.03.2020, 17:32
У Дніпрі городяни вимагають знизити вартість проїзду в міських маршрутках - фото 1

Для цього вони зареєстрували документ на сайті електронних петицій. При цьому автоперевізники кажуть, що знижувати ціну за проїзд поки що не планують.

У Дніпрі городяни створили петицію з вимогою знизити вартість проїзду в міських автобусах і маршрутках. Відповідний документ опублікували на сайті електронних петицій.

Документ опублікував дніпрянин Олександр Швачко. Автор аргументує необхідність зниження вартості проїзду в транспорті зменшенням цін на паливо.

«У зв'язку з різким та істотним падінням ціни на нафту з 60 доларів за барель на 25, що потягне за собою зниження цін на нафтопродукти, пропонуємо міськраді відповідно знизити ціну на проїзд. У своєму рішенні з цього питання ми хочемо побачити, що влада не тільки може піднімати ціни, а й знижувати їх зі зміною економічної ситуації в країні і світі», — зазначив автор в петиції.

Зі свого боку глава профспілки автомобілістів і автоперевізників Михайло Тонконогий пояснює: зменшення ціни на нафту не має на увазі миттєвого зниження ціни на паливо на заправних станціях.

«До того ж, паливо — не єдиний фактор ціни для пасажирських перевезень. На ціну ще впливає зарплата, амортизація транспорту. А ось підняття плати за проїзд впливає на збільшення фонду оплати праці: водії, слюсарі, механіки та диспетчери починають отримувати більшу зарплату. Відповідно, ми утримуємо співробітників. Ще закуповуємо нове обладнання для матеріальної бази підприємств, купуємо нові автобуси», — розповідає журналісту 34 телеканалу Михайло Тонконогий.


Він також підкреслив, що найближчим часом вартість проїзду в автобусах і маршрутках Дніпра не зміниться.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в Кривому Розі на час карантину закривають всі розважальні установи, заклади громадського харчування, крім аптек і продуктових магазинів.

Максим Журавель

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: