У Дніпрі горів двоповерховий будинок: під час пожежі загинула 55-річна жінка

27 травня, 09:50
У Дніпрі горів двоповерховий будинок: під час пожежі загинула 55-річна жінка - фото 1

Що саме стало причиною виникнення вогню, наразі невідомо.

В Днепре утром 27 мая произошел пожар в жилом двухэтажном доме. В результате происшествия погибла женщина. Об этом сообщили в пресс-службе ГСЧС в Днепропетровской области.

Как стало известно, происшествие случилось около 7:00 на улице Новокрымской в Чечеловском районе города. Уже на месте спасатели выяснили, что огонь разгорелся внутри квартиры, расположенной на первом этаже двухэтажного дома.

Пожар уничтожил домашние вещи и мебель, а также повредил внутреннюю отделку стен. Общая площадь возгорания составила четыре “квадрата”.

«Во время ликвидации пожара, спасатели обнаружили тело хозяйки квартиры 1965 года без признаков жизни. Пожар локализован в 7:16 и полностью ликвидирован в 7:23», — рассказали в пресс-службе ГСЧС области.

Устанавливать причины возникновения огня будут правоохранители.

Ранее мы писали, что в Днепропетровской области ночью горел жилой дом: огонь уничтожил 50 квадратных метров здания.

У Дніпрі вранці 27 травня сталася пожежа у житловому двоповерховому будинку. Внаслідок події загинула жінка. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС у Дніпропетровській області.

Як стало відомо, подія трапилася близько 7:00 на вулиці Новокримській у Чечелівському районі міста. Вже на місці рятувальники з'ясували, що вогонь спалахнув усередині квартири, розташованої на першому поверсі двоповерхового будинку.

Пожежа знищила домашні речі та меблі, а також пошкодила внутрішнє оздоблення стін. Загальна площа займання становила чотири "квадрати".

«Під час ліквідації пожежі, рятувальники виявили тіло господині квартири 1965 року без ознак життя. Пожежу локалізовано о 7:16 І повністю ліквідована о 7:23», — розповіли у пресслужбі ДСНС області.


Встановлювати причини виникнення вогню будуть правоохоронці.

Раніше ми писали, що у Дніпропетровській області вночі горів житловий будинок: вогонь знищив 50 квадратних метрів будівлі.

Максим Журавель

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: