У Дніпрі голови ОСББ почали отримувати спеціальні дошки для оголошень

У Дніпрі голови ОСББ почали отримувати спеціальні дошки для оголошень - фото 1

На кожній дошці зазначені номери телефонів гарячої лінії міської ради для звернень громадян.

Першочергово дошки для оголошень отримали найактивніші об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, які беруть участь у програмах співфінансування та проходять навчання.

У Дніпрі голови ОСББ почали отримувати спеціальні дошки для оголошень - фото 139552

Голова ОСББ «Кольська, 19» Леонід Бушкет розповів, що вони створили об'єднання п’ять років тому і активно беруть участь у програмах співфінансування:

- Останнім часом багато паперової продукції, якою обліплюють все навкруги в будинку. Дуже важко потім прибирати це. Дякую відділу по роботі з ОСН та об’єднаннями громадян за надання дошок.


Чотири дошки на всі під’їзди отримала і голова ОСББ «Високовольтна, 12» Людмила Кубрак:

- Я вдячна за інформаційні дошки. Ми зіштовхнулися з тим, що наразі існує дуже багато інформації, яку необхідно повідомляти мешканцям будинку. Це і про ремонти, борги, збори тощо. Так у нас виникає інформаційний обмін. Нам не хочеться заклеювати стіни, а хочеться, щоб будинок був гарним і затишним.


А голова ОСББ «Аеродром №14 та №15» Аліса Русо отримала вісім дошок на кожен з під’їздів:

- Будь-яка інформація має знаходитися на дошці для ознайомлення людей. Дякую за те, що про нас піклуються. Ми беремо участь у програмах співфінансування і вже багато чого змогли разом зробити в домі.


Видача інформаційних дошок відбувається поетапно. 480 ОСББ їх вже отримали, а найближчим часом забезпечать ще тисячу об’єднань.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, яка ситуація у Дніпровській міській ТВК.

Також у Дніпрі художниця намалювала 3D-картину у власному під’їзді. Для цього озброїлась аерографом.

Реклама