У Дніпрі фіксують порушення передвиборчого процесу

17.11.2020, 19:10
Передвиборча агітація
У Дніпрі фіксують порушення передвиборчого процесу - фото 1

Здебільшого гроші містянам пропонують у соціальних мережах.

Про це каже представник виборчого штабу Бориса Філатова Іван Васючков.

«Жоден зі співробітників та прихильників Бориса Альбертовича він не намагається когось підкупити чи якимось чином впливати на перебіг виборів. Ми звертаємося до всіх містян: не вірте в це. Тобто це все провокації, які роблять наші політичні опоненти. На намагання підкупити виборців не треба зовсім реагувати. Це можуть бути як якісь недоброчесні люди, так і якась провокація, наприклад, із боку правоохоронців», — заявив Іван Васючков.


У штабі Бориса Філатова кажуть: якщо б вдалося запобігти фальсифікаціям — другого туру могло б і не бути.

«Така фальсифікація — вона фактично порушує права виборців на їхнє вільне волевиявлення. І ми бачимо, що сьогодні відбувається фактично такий самий процес. Зараз є дуже багато Telegram-груп, груп у інших соціальних мережах, які закликають усіх піти попрацювати на виборах. А яким чином попрацювати — вони не пояснюють», — пояснив представник виборчого штабу Бориса Філатова Олександр Санжара.


За голос провокатори обіцяють від шестисот до півтори тисячі гривень, — кажуть члени виборчої комісії. Але такий злочин карається позбавленням волі. На порушників чекає до 5 років ув’язнення.

Реклама