У Дніпрі фестиваль «БеZVIZ Pre-party 1.5» пройде у вересні на Монастирському острові

25 серпня, 16:47
У Дніпрі фестиваль «БеZVIZ Pre-party 1.5» пройде у вересні на Монастирському острові - фото 1

У Дніпрі музичний фестиваль «БеZVIZ Pre-party 1.5» пройде на Монастирському острові 19 і 20 вересня. Цей захід вже став традиційним для міста, але в цьому році буде проходити в новому форматі - онлайн і офлайн.

«Не дивлячись на карантинні обмеження, культурне життя в Дніпрі продовжується. «БеZVIZ Pre-party 1.5» - така назва через дистанцію у півтора метри, якої зараз люди повинні дотримуватися всюди, навіть на фестивалі. Глядачі та слухачі скучили за концертами, тож бажаючих потрапити 19 та 20 вересня на Монастирський острів багато. Гадаю, що дніпряни отримають заряд гарної музики та емоцій», - зазначив голова Художньої ради при міському голові, заслужений діяч мистецтв України Григорій Гельфер.

Як розповів куратор проектів програми «Культурна столиця» Вадим Гефтер, в цей раз фестиваль буде проведений і на онлайн-платформі hover.link.

«Окрім офлайн фестивалю, буде дві онлайн трансляції: з Дніпра та Києва. Щодо офлайн концерту, то БеZVIZ має бути без обмежень, але цього року вони необхідні для безпеки гостей фестивалю. На Монастирському острові буде забезпечена дистанція між глядачами, ми подбаємо про санітайзери. З собою необхідно мати маску», - каже Вадим Гефтер.

Організатори поки не оголошують дати виступів всіх артистів, але вже відомо, що в Дніпрі виступлять «Ляпіс 98», Karna, O.Torvald, «Сметана Band», «Громадянин Топінамбур».

«Звичайно, цього року ми змогли запросити лише українських артистів, але лайнап минулого року ми не повторили. Головна сцена – офлайн, знаходитиметься на Монастирському острові. Буде також і онлайн трансляція з Дніпра та Києва. У столиці буде розташована хіп-хоп сцена», - додав арт-директор проєкту Павло Варениця.

На Монастирському острові крім основної сцени будуть працювати фудкорти і ярмарок.

Дар'я Богданюк
Дар'я Богданюк журналіст, редактор
Поділитися: