У Дніпрі екстрене відключення води: що сталося?

У Дніпрі екстрене відключення води: що сталося? - фото 1

У Дніпрі 21 вересня в зв'язку з проведенням аварійних робіт з підготовки до опалювального сезону ЦЕК на ТРП на вул. Титова, 13 тимчасово буде знижено тиск води.

Так, до 16:00 знижено тиск води на верхніх поверхах будинків на вул. Титова, 1, 3, 5, 9, 11, 13, 17, 21 пише "Наше місто".

У зв'язку з проведенням аварійних робіт на пр. Д. Яворницького, 57 і вул. Привокзальній, 3 тимчасово припинено водопостачання на пр. Д. Яворницького на ділянці від вул. Короленка до вул. М. Грушевського і вул. М. Грушевського на ділянці від пр. Д. Яворницького до вул. Шевченка, вул. Привокзальна, 3 (відключено весь будинок).

Працівники теплоенерго, у зв'язку з проведенням робіт на ТРП, відключили воду за адресою вул. Джинчарадзе, 4 та вул. Запорізьке шосе, 38.

Для проведення робіт на внутрішньобудинкових мережах на вул. Янтарна, 79, корпус 10 відключили воду на вул. Янтарна, 69-83, 71а, 77б; вул. Байкальська, 78-84; вул. Холодильна, 55-61.

Водопостачання обіцяють відновити протягом дня.

Реклама

Раніше ми писали про те, що на Дніпропетровщині згорів одноповерховий житловий будинок.

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама