Крадіжка з дитячого майданчика і хабар: у Дніпрі затримали двох чоловіків

Фото: Патрульна поліція - фото 1
Фото: Патрульна поліція

Минулої ночі затримали невідомих, які щось збирали з дитячого майданчику та складали у ВАЗ.

У Дніпрі в ніч на 21 жовтня мешканці вулиці Чеботарьова помітили в одному з дворів підозрілий автомобіль ВАЗ поруч із дитячим майданчиком. Невідомі чоловікі щось збирали та складали у транспортний засіб. Місцеві зателефонували до поліції та попросили перевірити що відбувається. Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції Дніпропетровської області.

На місце прибув екіпаж патрульних, але вказаний автомобіль вже поїхав з місця. Поліцейські обстежили територію та виявили його на сусідній вулиці. Біля транспортного засобу був чоловік. Охоронці порядку поспілкувались із громадянином та провели поверхневу перевірку. Всередині автомобіля вони виявили гумове покриття для дитячого майданчика, яке, ймовірно, було викрадене з дитячого майданчику.

Чоловік запропонував патрульним 10 000 грн аби ті його відпустили. Його попередили про кримінальну відповідальність за хабар, але той знову запропонував гроші.

Пізніше на місце підійшов ще один чоловік, який, ймовірно, також був причетний до крадіжки.

На місце викликали слідчо-оперативну групу. Осіб доставили до відділку поліції. Їм загрожує відповідальність за крадіжку та пропозицію хабара.

Раніше ми писали про те, що біля одного з будинків по вулиці Березинській група підлітків виявили тіло чоловіка у каналізаційному колекторі. Тіло направили на судово-медичну експертизу для встановлення причин смерті. Наразі проводяться слідчі дії та з'ясовуються всі обставини. Попередньо правова кваліфікація — "природня смерть".

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама