У Дніпрі до Дня святого Миколая збирають подарунки для дітей з малозабезпечених сімей

У Дніпрі до Дня святого Миколая збирають подарунки для дітей з малозабезпечених сімей - фото 1

У Дніпрі триває благодійна акція, у який кожен охочий може зробити подарунок дітям з малозаможних родин.

Іграшки, фломастери та набори для малювання. У Дніпрі до Дня святого Миколая, збирають подарунки дітям з малозабезпечених родин. Долучитись до акції можуть усі охочі. І принести презенти у туристичний центр, що на площі Героїв Майдану. Працівники мерії вже передали туди книжки і конструктори. Збір подарунків триватиме до 19 грудня.

«Пункт збору працюватиме протягом двох тижнів. За цей час ми сподіваємось зібрати максимальну кількість подарунків. Ми приймаємо подарунки, щоб усі іграшки, подарунки були тільки нові, щоб гарної якості, герметично запаковані», — каже начальниця міського Туристичного інформаційного центру Ольга Стасенко.

Про те, наскільки ця акція важлива для дітей, розповіла і її співоганізаторка Ніна Кондрікова:

«Минулого року ми привітали 2,063 дитини. Всі ці роки в нас є незмінна кількість дітей, яким ми даруємо подарунки. І, звісно, додаються нові. Не дивлячись на пандемію, не дивлячись на такі скрутні обставини, зараз зі здоров’ям багатьох людей. Ми не можемо залишити цю акцію, ми не можемо не привітати дітей. Тому що вони чекають, вони чекають на диво. Вони чекають на свято, вони чекають на помічників святого Миколая».

Раніше ми писали про те, що у Кривому Розі двоє чоловіків викрали коробку з благодійними внесками. Інцидент стався вчора, 30 листопада, у Саксаганському районі міста. Повідомляється, що в один із магазинів забіг чоловік, схопив з прилавка коробку з благодійними внесками на лікування хворого хлопця та втік. У цей момент за тим, що відбувається, стежив його спільник, який допомагав у здійсненні крадіжки.

Реклама

Ніка Лобанська
Ніка Лобанська Кореспондент програми «Деталі». Досвід роботи журналістом: 5 років. Улюблені теми: Шоу-біз, кримінальні новини, діджиталізація, туризм.

Реклама