У Дніпрі дитина з’їла льодяник разом із паличкою

Фото: Наталія Щудро - фото 1
Фото: Наталія Щудро

У Дніпрі лікарі допомогли дитині, яка проковтнула паличку від цукерки.

У Дніпрі дитина з’їла льодяник разом із паличкою. Про це пишуть на сторінці Обласної дитячої клінічної лікарні у Facebook.

Батьки звернулися до сімейного лікаря. Той порадив їм почекати, поки паличка вийде з організму природним шляхом.

Проте через 10 днів нічого не відбулося, і дитину відвезли до дитячого ендоскопічного центру. Там малюку зробили діагностичну гастроскопію та витягли паличку. Зараз із дитиною все гаразд.

У Дніпрі дитина з’їла льодяник разом із паличкою - фото 207617

Фото: Наталія Щудро

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі 6-річний хлопчик потрапив до лікарні. 13 грудня близько опівночі правоохоронці помітили, як з автомобіля таксі вийшла жінка з маленьким хлопчиком. Подія трапилась у Самарському районі Дніпра. Дитина не могла самостійно стояти, було видно, що їй зле. Мати хлопчика пояснила, що коли вона вийшла до магазину, двоє її синів залишилися наодинці. Коли жінка повернулася додому, то побачила, що її 6-річній дитині стало зле.

Також ми повідомляли, що у Дніпрі 3-річний хлопчик проковтнув батарейку. Акумулятор у формі таблетки застряг у стравоході на півтори години. Її витягнули ендоскопом в обласній клінічній лікарні на Космічній. Утім, батарейка встигла обпекти слизову оболонку горла малюка. Його на 4 дні залишили під наглядом медиків. Наразі дитина вже вдома.

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.

Реклама