У Дніпрі циркова артистка розповіла, як домоглася успіху і з чого все почалося?

У Дніпрі циркова артистка розповіла, як домоглася успіху і з чого все почалося? - фото 1

Дівчина є учасником Сьомого міжнародного конкурсу "Кобзов".

Училася на юристку, працювала у поліції, та дитяче хобі взяло вверх. Циркова артистка Дар’я Бігаєва розповідає про своє захоплення. Ділиться: тут потрібно поєднувати техніку, фантазію та хореографію. Дівчина займається цим уже 15 років — у свої 21. Про танці у повітрі — далі.

«Я циркова артистка, тренерка з 8-річним стажем, учасниця міжнародних конкурсів і циркових фестивалів, також призерка. Я була в цирку, просто мені захотілося, мені сподобалися гімнастки.
Я попросила маму відвезти в цирковий колектив. У принципі ось так і розпочалася моя любов до цирку. Складно було просто зависнути догори ногами, аж голова йде обертом і чисто було психологічно страшно, але ми цей бар'єр перебороли.
Я як цирковий артист не хочу в собі плекати тільки спортсмена, я хочу поєднати спортсмена і актора разом, щоб це видовищно було, красиво і люди отримували від цього задоволення.
Буває таке, що мені елементи просто сняться, я не вигадую, чесно, мені сниться, або я їду в транспорті, і мені приходить якась зв'язка,
Мені дуже подобається допомагати людям, мені подобаються емоції, які я отримую. Тому що я бачу, що у людини виходить, вона отримує задоволення, у неї горять очі.
Є бажання, навіть ыз нульовим рівнем, навіть якщо ви жодного разу не займалися спортом, це вже наше завдання навчити, дати базу, підкачати вас, розтягнути, важливо психологічно підготуватися.
Досить багато років я брала участь у фестивалях і чемпіонатах, просто тут навіть на одній руці їх не перерахувати. Я є учасником 7-го міжнародного конкурсу "Кобзов" — "Цирку Кобзов" — це вже серйозний рівень», — розповідає циркова артистка Дар’я Бігаєва
— Вітаю своє улюблене місто з днем народження. І сподіваюся, що на нас чекає тільки процвітання, розвиток і багато-багато щастя.

 

Реклама