У Дніпрі чоловік власними силами ліквідував стихійне звалище

У Дніпрі чоловік власними силами ліквідував стихійне звалище - фото 1

Вивіз 5 тонн лахміття. У Дніпрі чоловік ліквідував стихійне звалище. Ще 8 місяців тому неподалік селища Чаплі хтось залишив фуру речей. І весь цей час непотріб так і лежав у лісозмузі.

Чому не прибирали? І хто насправді повинен був ліквідувати звалище? Дізнавалась Марина Положай.

Реклама

Вадим показує місце, де було звалище речей. Його разом із місцевими він помітив ще торік, у вересні.

Про гору секонд-хенду торік розповідали і «Деталі».

Минуло понад пів року, а лахміття, яке обіцяли прибрати владці – лишилося перегнивати у землі. Тож Вадим вирішив більше не чекати. Взяв із собою родину і знайомих. Усі разом озброїлися гумовими рукавичками та мішками і зібрали весь непотріб. Чоловік каже, працювали два дні поспіль.

«Ми завантажили більше ста мішків. По тонажу я думаю це десь близько 5-6 тон. Тому що ну викликали ми машину самоскид і вона була повна. Я виявив це звалище — я її ліквідував. Вийшло у нас так, що хто виявив проблему, той і вирішив», — каже Вадим Шуйдін.

Фото з результатом своєї роботи чоловік виклав у соцмережі. Допис одразу назбирав багато схвальних коментарів.

Чому речі не прибрали ще торік – запитуємо у Любимівській громаді. Саме на їхній території розташована лісосмуга, де було звалище. Там кажуть — про сміття нічого не знали, бо у жовтні змінилося керівництво. На наш запит – підняли архіви.

«Нам відомо, що 17.09.2020 року було звернення на гарячу лінію і надана відповідь про те, що сміття було вивезене «Дніпрокомтрансом», — говорить секретарка виконавчого комітету любимівської сільської ради Дарія Купа.

Про те, що звалище ліквідували не комунальники, а місцеві, і не у вересні 2020-го, а майже рік потому – у громаді навіть не знали. Та Вадим не дивується. Натомість закликає людей не смітити у лісах, а навпаки – долучатися до акцій прибирання.

Реклама