У Дніпрі чоловік вкрав піддони у волонтерському центрі: його затримали

Фото: Патрульна поліція - фото 1
Фото: Патрульна поліція

На вулиці Криворізькій біля волонтерского центру вночі чоловік вкрав піддони. Він приїхав на машині за забрав їх.

Днями у соцмережах волонтери повідомили про те, що невідомий викрав піддони, що лежали біля їхнього центру на вулиці Криворізькій.

Одна з небайдужих мешканок Дніпра вчора зателефонувала спецлінії 102 і попросила перевірити свого сусіда щодо причетності до вказаної події. Жінка повідомила, що бачить на його автомобілі, що припаркований біля будинку, закріплені дерев'яні піддони.

Патрульні прибули за вказаною заявницею адресою. Інформація підтвердилася. На автомобілі ВАЗ були закріплені 11 піддонів. Під час спілкування з мешканцями будинку поліцейські з'ясували хто є власником вказаного авто та пройшли до його квартири.

35-річний чоловік пояснив, що побачив вказані піддони і вирішив їх забрати для того, щоб в подальшому отримати за них гроші. На місце події інспектори викликали слідчо-оперативну групу для з'ясування усіх обставин події.

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама