У Дніпрі чоловік показував на вулиці свої геніталії

У Дніпрі чоловік показував на вулиці свої геніталії - фото 1

Минулого вечора у центрі Дніпра затримали чоловіка, який показував на вулиці свої геніталії.

Увечері 29 грудня біля будівлі цирку чоловік ішов за жінкою, потім спустив штани та спідню білизну, показуючи свої геніталії. Після цього він підбіг і вдарив її та відібрав телефон. Але потерпіла зуміла відбитися від нападника: забрала свій телефон та втекла.

Незабаром поліція затримала чоловіка. Він був у стані сильного алкогольного сп'яніння. Провоохоронцям заявив, що ця жінка — його дружина. Але інформація про це уточнюється. Дебошира затримали для з'ясування всіх обставин.

Нагадуємо, раніше ми писали, що на Дніпропетровищні судитимуть поліцейського, який побив людину та силоміць доставив його до райуправління. Як відомо, у червні 2021 року зазначений поліцейський під час затримання застосував до громадянина фізичну силу та спеціальні засоби – кайданки. Після цього силоміць доставив чоловіка до райуправління, де гумовим кийком наніс не менше 15 ударів по тілу. Наразі триває досудове розслідування.

Також ми повідомляли, що 28 грудня у селищі Таромське жінка знущалася зі своєї матері. Коли жертва викликала правоохоронців, нападниця накинулася на поліцейську і вкусила її. За попередньою інформацією, літня жінка регулярно зазнавала домашнього насильства з боку власної дочки. Востаннє вона не витримала цього і вирішила повідомити правоохоронцям. Коли дочка дізналася про те, що скоро приїдуть співробітники поліції, то закрилася в кімнаті. Виходити з неї не хотіла, до того ж поводилася дуже агресивно. Під час затримання жінка напала на копа та вкусила її. Потерпілій із травмою довелося звертатися до лікарні.

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама