У Дніпрі чоловік 17 років ґвалтував дітей: рішення суду

У Дніпрі чоловік 17 років ґвалтував дітей: рішення суду - фото 1

Суд виніс вирок 45-річному чоловіку, який протягом 17 років ґвалтував, розбещував дітей та розповсюджував дитячу порнографію.

З 2002 року 45-річний дніпрянин разом із своїм співучасником ґвалтував дітей. Про це пишуть у пресслужбі Дніпропетровської обласної прокуратури.

Жертвами були неповнолітні, віком від 4 до 8 років, зловмисники користувались тим, що потерпілі були у безпорадному стані та не могли чинити опір. Все це чоловік знімав на відео за допомогою фотоапарату, та у подальшому продавав у мережі Інтернет.

Спочатку чоловік діяв один, проте поступово до скоєння цих страшних злочинів були залучені ще п’ятеро осіб. Серед них були двоє молодих жінок, одна з яких – колишня жертва ґвалтівника. Інша у свою чергу примушувала до участі у створенні порнографічної продукції та до сексуальної експлуатації двох власних дітей.

Суд визнав винним 45-річного учасника організованої групи у зґвалтуванні, розбещенні дітей, а також виготовленні та збуті дитячої порнографії (ч.4 ст.152, ч.2 ст.156, ч.4,5 ст.301 КК України), та призначив покарання у вигляді 12 років позбавлення волі з конфіскацією порнографічних предметів та засобів для їх виготовлення.

Наразі триває судовий розгляд справи щодо інших учасників групи.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Дніпрі затримали двох харків'янок, які представлялись соцпрацівницями і крали у пенсіонерів. Під час бесіди жінки вивідали у потерпілої, де та ховає гроші. Потім, дочекавшись, коли пенсіонерка вийде з кімнати, забрали всі її заощадження.

Реклама

Реклама