У Дніпрі чиновникам та бізнесменам розкажуть, як правильно витрачати гроші від держави

У Дніпрі чиновникам та бізнесменам розкажуть, як правильно витрачати гроші від держави - фото 1

Як отримувати та правильно витрачати гроші від держави? Цьому навчатимуть дніпровських чиновників та бізнесменів на тренінгу. Його проведуть спеціалісти Антимонопольного комітету України разом з європейськими колегами.

На лекціях детально обговорять усі нюанси отримання грошей від держави та пропозиції місцевої влади і бізнесу.

«Мета нашого приїзду — це роз’яснення, спілкування з органами місцевих рад, це вдосконалення й інформування щодо типових норм, типових положень щодо вже напрацьованих практик», — говорить голова Антимонопольного комітету України Ольга Піщанська.
«Для нас важливо перебувати в регіонах і поширювати знання про державну допомогу, тому що, як ми бачимо з практики, велика частина державної допомоги надається в Україні саме на місцевих та регіональних рівнях. Тому для розвитку економіки та України загалом дуже важливо розуміти, що таке державна допомога, щоби спільними зусиллями ефективно витрачати кошти та розвивати Україну», — говорить керівник експертної групи проєкту ЄС Штефан Сабау.

Реклама

Раніше ми писали про те, що БК "Дніпро" готується до старту чемпіонату.

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама