У Дніпрі через пом’якшення карантину відновили роботу частини громадського транспорту

У Дніпрі через пом’якшення карантину відновили роботу частини громадського транспорту - фото 1

Проте умови користування майже не змінилися.

Скільки коштує проїзд — дізнавався кореспондент 34 телеканалу.

Ольга працює у кафе. Під час карантину сиділа вдома. Щойно обмеження у місті послабили — прямує на роботу. Дістається до неї із двома пересадками. Рішення запустити більше транспорту — підтримує.

«Для людей це, звичайно, правильно. Щоб були гроші у людей, щоб заробляли. А взагалі згодна, щоб був карантин, і щоб люди не хворіли», — ділиться жителька Дніпра Ольга Заплава.


Ось як коментує часткове відновлення міського транспорту водій Олександр:

— Люди обурюються. Дістатися ніяк. Перепустки не в усіх. Перший день вийшли, возимо за спецквитком, посвідченням і 8 гривень за проїзд.


На рейси вийшло близько семисот машин, — підрахували у мерії.

«Поки транспорт працював у спеціальному режимі, пасажир не оплачував проїзд. Робота транспорту оплачувалася з міського бюджету. Зараз у звичайному режимі руху пасажир оплачує проїзд. 8 гривень — це для автобусів. 6 гривень — для перевезень в електротранспорті. Є обмеження по кількості перевезення пасажирів відповідно до кількості місць для сидіння у салоні транспортного засобу. Тобто брати стоячих пасажирів заборонено», — повідомляє завідувач сектором контролю та моніторингу договірних зобов'язань Департаменту транспорту і транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Іван Васючков.


У міськраді кажуть: процедуру отримання “жовтих карток” спростили. Достатньо надати документ із місця роботи та паспорт. Увесь процес займає менше ніж три хвилини.


Нагадаємо, раніше ми заздалегідь розповідали про те, як зміниться робота громадського транспорту Дніпра з 12 травня.

Також ми повідомляли про зміни в роботі міського транспорту вже по факту того, що вони відбулися.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама