У Дніпрі через коронавірус вулиці обробляють дезинфікуючим розчином

21 березня, 12:22
У Дніпрі через коронавірус вулиці обробляють дезинфікуючим розчином - фото 1

Речовина безпечна для людей, тварин і поверхонь.

У Дніпрі в межах боротьби з коронавірусною інфекцією рятувальники почали дезинфікувати проспекти. Так, найбільшими вулицями міста їздить техніка, яка обробляє територію спеціальним порошком і водою. Про це повідомили в пресслужбі ДСНС в Дніпропетровській області.

Як стало відомо, техніка проїхалася проспектом Дмитра Яворницького, проспектом Слобожанським і проспектом Свободи. Вулиці обробляють порошком СФ-2У і водою. Розчин не шкідливий для людей і тварин, він також безпечний для автомобілів, фасадів будівель і дерев.

«Цей порошок є активною речовиною, яка застосовується підрозділами ДСНС, Збройних сил України для проведення спеціальної обробки, майна, транспорту та одягу при застосуванні зброї масового ураження. Водний розчин з порошком не пошкоджує будівельні матеріали, деревину, лакофарбові вироби, не призводить до корозії металів та забезпечує надійний змив органічних та неорганічних речовин з будь яких поверхонь», — розпрвіли в пресслужбі ДСНС області.

Нагадаємо, раніше ми писали, що китайські медики поділилися з Україною досвідом профілактики епідемії коронавірусної інфекції.

Максим Журавель

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: