У Дніпрі будують зливову каналізацію на вулиці Янтарній

У Дніпрі будують зливову каналізацію на вулиці Янтарній - фото 1

Там її не було з моменту появи самої вулиці.

Вартість робіт становить 8,8 мільйонів гривень. Завершити їх планують до середини вересня.

«На цій ділянці буде прокладено 300 метрів трубопроводу зливної каналізації. Також буде улаштовано 10 каналізаційних колодязів і 12 дощоприймачів. Окрім цього, проєкт передбачає благоустрій цієї території. Так, буде заасфальтовано дорогу, встановлено бордюри, лави, урни. Також у дворі компанія підрядника висадить дерева та облаштує газон», — розповів старший інспектор департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради Валерій Лепешев.


Роботи йдуть за планом і здійснюються у три етапи.

«Розпочали ми з монтажу ливної каналізації і вже далі перейдемо до благоустрою території. А саме встановимо бордюри і вкладемо асфальтове покриття дороги, тротуарів і під’їздів до сміттєвих баків. Далі вже у нас за планом висаджування дерев, встановлення лавок та облаштування газонів», — додав заступник директора ПП "АвтоБудЦентр" Руслан Усатенко.

 


Нагадаємо, раніше Борис Філатов висловився про ремонти медичних центрів Дніпра. За його словами, мета міської влади — забезпечити комфорт для максимальної кількості людей.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.