У Дніпрі будують амбулаторію сімейної медицини

26.06.2020, 20:43
У Дніпрі будують амбулаторію сімейної медицини - фото 1

Медзаклад зводять «з нуля» для мешканців Таромського.

Про це повідомили у департаменті капітального будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Будівництво амбулаторії у Таромському - частина проєкту Міністерства охорони здоров’я “Покращення охорони здоров'я на службі у людей”. Втілювати його допомагає Міжнародний банк реконструкції і розвитку. Нині підрядники виконали близько 20% робіт», – сказали у департаменті капітального будівництва.


Майбутній медзаклад зводять в районі перетину вулиць Звивистої та Золотоосінньої. В одноповерховій будівлі будуть кабінет сімейного лікаря, оглядові та процедурні, приміщення для збору аналізів. А ще окремі санвузли для персоналу та відвідувачів.
Підрядники вже звели стіни будівлі, улаштували залізобетонні плити перекриття. Нині монтують металеві конструкції покрівлі. Згодом будуть проведені усі внутрішні комунікації, утеплять стіни, оздоблять приміщення та приведуть до ладу територію. Для пацієнтів та персоналу облаштують автостоянку.
За зміну в амбулаторії зможуть прийняти 43 відвідувача.

У Дніпрі будують амбулаторію сімейної медицини - фото 120635

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що в Дніпрі будують зливову каналізацію на вулиці Моніторній. Там у дворі будинків № 5 і 7 вже багато років після сильних опадів з'являється величезна калюжа-озеро.

Також облдержадміністрація модернізує найстарішу гімназію Дніпра. Будівлі гімназії № 33 - півтора століття.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Джерело: Дніпропетровська ОДА
Поділитися: