У Дніпрі будуть зміни у русі двох трамвайних маршрутів

У Дніпрі будуть зміни у русі двох трамвайних маршрутів - фото 1

Через ремонт контактної мережі, відбудуться тимчасові зміни у русі трамваїв №5 та №11.

29 жовтня з 11:00 до 13:00 відбудуться тимчасові зміни у трамвайних маршрутах №5 та № 11. Про це повідомили у пресслужбі Дніпровської міської ради.

Через ремонт контактної мережі на вулиці Володимира Антоновича, в районі вулиці Робочої, трамваї вищезазначених маршрутів рухатимуться із затримками до 20 хвилин.

«У КП «Дніпровський електротранспорт» перепрошують за тимчасові незручності», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Дніпрі трамвай №17 на два місяці змінить свій маршрут. Через капітальний ремонт трамвайної колії по вулиці Миколи Руденка призупиняється звичний рух трамваїв №17. Відсьогодні, 28 жовтня, до 25 грудня з 8:00 до 17:00 трамваї №17 будуть прямувати за маршрутом №7 від площі Старомостової до Транспортного університету.

Також ми писали про те, що у суботу, 30 жовтня, можуть призупинити рух транспорту на проспекті Пушкіна. Це пов'язано з обрізанням та видаленням аварійних дерев. Самі роботи будуть біля будівлі на вулиці Філософській, 21. Там на час виконання робіт встановлять огорожі та тимчасові дорожні знаки.

Крім того, ремонт на Янтарній продовжується: що буде з транспортом. У Дніпрі на Янтарній продовжують строки ремонтних робіт. Через це, громадський транспорт буде рухатися зі зміненим маршрутом. Ремонтні робити на вулиці Янтарна у Дніпрі триватимуть до 1 листопада.

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.

Реклама