У Дніпрі будуть внесені тимчасові зміни у роботу трамваїв

У Дніпрі будуть внесені тимчасові зміни у роботу трамваїв - фото 1

9 грудня відбудуться тимчасові зміни у графіку трамвайних маршрутів №12, №17, №18, №19.

9 грудня трамваї №18 та №19 закінчать свою роботу раніше. Про це пишуть у пресслужбі КП “Дніпровський електротранспорт” ДМР.

Такі зміни відбудуться через виконання ремонтних робіт трамвайної колії на вулиці Пастера поблизу Амурського мосту.

Останні відправлення з кінцевих зупинок відбудуться за графіком:

- трамваї №18 від ДЕВЗу відправлятимуться о 20:18, а від ж/м "Лівобережний-3" о 20: 57;

- маршрут №19 від площі Старомостової від'їжджатиме о 20:08, а від ж/м "Лівобережний-3" о 21:04.

Також з 22:00 трамваї №12 та №17 будуть рухатися до площі Старомостової через вул. Вокзальну без заїзду до Річкового вокзалу. А висадка та посадка пасажирів на площі буде здійснюватися на тролейбусній зупинці.

«Будь ласка, враховуйте зазначені зміни при плануванні своїх поїздок. Адміністрація приносить вибачення за тимчасові незручності. Ми працюємо задля безпеки, надійності і підвищення якості перевезень», — йдеться у повідомленні підприємства.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі провели рейди щодо готовності маршруток до зими. Уночі температура падає ближче до нуля. А удень — ледь набігає до 10 градусів. Прохолодно зараз, кажуть дніпряни, не лише на вулиці, але й у громадському транспорті. Аби перевірити, чи вмикають водії пічки та чи готові до зими автобуси і маршрутки, у Дніпрі інспектори Укртрансбезпеки та поліцейські провели рейди.

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.
Джерело: КП “Дніпровський електротранспорт” ДМР

Реклама