У Дніпрі будівельники не закінчили ремонт фасаду — поруч залишилися небезпечні інструменти

У Дніпрі будівельники не закінчили ремонт фасаду — поруч залишилися небезпечні інструменти - фото 1

Почали оновлювати фасад, та за тиждень — зникли. У Дніпрі біля гуртожитку на проспекті Слобожанському вже цілий місяць лежать будматеріали й інструменти.

Місцеві кажуть: спочатку зраділи, адже капітального ремонту не було останні пів століття. Утім тепер хвилюються, чи варто чекати закінчення робіт.

У гуртожитку на проспекті Слобожанському мешкає 300 сімей. Місяць тому тут розпочали ремонт фасаду. Та, кажуть місцеві, за тиждень робочі покидали інструменти й будматеріали. Більше їх не бачили.

Реклама

Та навіть якщо фасад усе ж зроблять привабливим, сама будівля гуртожитку потребує капітального ремонту, переконані мешканці.

Ремонт фасаду гуртожитку — це частина реконструкції скверу. Втім міським коштом будівлю відновлять не лише ззовні, а й усередині. Про це на своїй сторінці у соцмережі написав секретар комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Сергій Пустовий.

Та чому ж роботи припинили? Наші журналісти написали інформаційний запит у мерію. Офіційної відповіді поки немає. Та попередньо повідомили, що розірвали контракт із підрядником, який розпочав ремонт. Нині ж шукають нового виконавця. Та запевняють: роботи продовжать.

Реклама