У Дніпрі Борис Філатов розповів, що буде з районними адміністраціями та самоврядуванням

У Дніпрі Борис Філатов розповів, що буде з районними адміністраціями та самоврядуванням - фото 1

Районні державні адміністрації будуть наповнювати повноваженнями. У них створять управлінські команди, до яких зможуть звертатися городяни з потрібних питань.

Реклама

Права місцевого самоврядування потрібно розширювати: їм необхідно віддавати повноваження, гроші потрібно віддавати людям. Про це в ефірі програми "Грані" на 34 телеканалі повідомив мер міста Борис Філатов.

«Оскільки у нас немає юридичного та інституційного механізму, я сиджу і думаю, як депутатів закріпити за округами, як зробити комітети виборців — щоб там були відповідальні люди, які зможуть вирішувати свої проблеми на місцях», — зазначив Борис Філатов.

Він також підкреслив, що районні адміністрації будуть наповнювати повноваженнями. У них створять управлінські команди, до яких зможуть звертатися городяни з потрібних питань. Також буде вирішуватися питання про скорочення кількості районних адміністрацій — зараз в місті їх вісім.

«Нам не потрібні вісім райадміністрацій. Але проблема полягає в тому, що ментально у людей є відчуття малої батьківщини: люди пишаються тими районами, де живуть. На мою думку, місту досить п'ять адміністрацій. Наприклад, Центральний і Соборний райони можна об'єднати. Тому я звертаюся до людей: напишіть, потрібні вам ці райони чи ні», — додав міський голова.

Реклама