У Дніпрі апеляційний суд відправив чоловіка на довічне ув’язнення за вбивство

27 серпня, 15:21
У Дніпрі апеляційний суд відправив чоловіка на довічне ув’язнення за вбивство - фото 1

Також громадянин вчинив крадіжку.

Слідством з’ясовано, що, домовившись заздалегідь про зустріч, обвинувачений (раніше неодноразово судимий, у тому числі за вбивство людини шляхом нанесення 94 ударів сокирою та ножем) прийшов до квартири мешканця Кам’янського виконувати ремонтні роботи. Під час спілкування між чоловіками виникла сварка, яка переросла у бійку. Схопивши кухонний ніж, 39-річний громадянин наніс господарю 60 ударів по тілу, постійно змінюючи знаряддя злочину через їх деформацію.
Від одержаних поранень потерпілий помер.

Після цього чоловік викрав мобільний телефон своєї жертви та зник з місця злочину. Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 115 та ч. 1 ст. 185 (вбивство з особливою жорстокістю; крадіжка) КК України. Розслідували його, склали та направили обвинувальний акт до Дніпродзержинської місцевої прокуратури. Офіцери правосуддя затвердили документ та скерували його до суду. Феміда призначила 39-річному чоловіку покарання у вигляді довічного позбавлення волі. Але він не погодився з таким рішенням та подав апеляційну скаргу. Яку було залишено без задоволення.

Нагадаємо, раніше в Кам'янському молодик убив свого вітчима. Злочин стався 1 серпня.

Також в Дніпрі поліцейські затримали підозрюваного у вбивстві.

А ще в Кам'янському поліцейські затримали хлопця, який до смерті забив свого приятеля. На злочин 24-річний громадянин пішов під час розпиття спиртних напоїв.

Олександр Воловоденко
Олександр Воловоденко журналіст, редактор