У Дніпрі алергологи, терапевти і психіатри консультуватимуть містян у скайпі

19 березня, 14:13
У Дніпрі алергологи, терапевти і психіатри консультуватимуть містян у скайпі - фото 1

Онлайн-консультація стартує в понеділок. Отримати пораду лікаря також можна телефоном.

Під час карантину в Центрі телемедицини жителів Дніпропетровщини будуть консультувати з питань щодо коронавірусу. Спеціалісти лікарні імені Мечникова кажуть, що нині систему консультування тільки тестують. А вже з понеділка з 9 до 16 години жителі зможуть зателефонувати на гарячу лінію центру або зв’язатися з лікарями скайпом. Надалі спеціалісти планують працювати цілодобово. Допомогу надаватимуть алерголог, пульмонолог, терапевт і психіатр.

«Унікальна ідея в цій ситуації, ще раз повторюю — співпраця з, на сьогодні у нас, найвисокоспеціалізованішою клінікою, де фактично працює найкраща частина нашого медичного персоналу. Це Обласна лікарня Мечникова, яку очолює Сергій Анатолійович. І ідея комунікації, на сьогодні, є первинною. Тому що це та частина, яка фактично стикається, на сьогодні, з підозрами на коронавірус», — розповідає директор обласного департаменту охорони здоров’я Валерій Сердюк.
«Цей центр дасть можливість багатьом людям, які проживають в Дніпропетровській області, отримати вичерпну інформацію в плані профілактики, лікування та спостереження в період епідемії коронавирусу. Усі ці моменти ми відпрацювали разом з адміністрацією та департаментом, і сьогодні готові в повному обсязі її налагоджувати», — ділиться Сергій Риженко, головний лікар ОКЛ ім. Мечникова.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: